Share

Comms

01

JAK DZIAŁAMY?

 

Stworzyliśmy agencję eventową, która dedykowana jest Klientom ceniącym wysoką kreatywność, skrupulatność w szczegółach i indywidualne podejście do każdego projektu.

Nasz priorytet to zadowolenie Klientów i pełne uwzględnienie ich potrzeb.

Przed rozpoczęciem organizacji każdego wydarzenia, dokładnie analizujemy jego charakterystykę i wymagania Klienta. Następnie tworzymy koncepcję imprezy i wprowadzamy rozwiązania produkcyjne dostosowane do jej specyfiki.

W Vembre Evenst zwracamy uwagę na najmniejsze detale, tworząc doskonałą kreację wydarzenia. Nasza firma eventowa skupia się na każdym aspekcie imprezy, począwszy od wyboru i przygotowania odpowiedniego miejsca, poprzez nadzór finansowy, zapewnienie niezbędnego wsparcia technicznego oraz dostarczenie odpowiedniego sprzętu, aż po promocję i satysfakcjonujący przebieg całego wydarzenia.

Nasi eksperci zapewniają przygotowanie i realizację wydarzeń na światowym poziomie, które spełniają oczekiwania zarówno Klientów, jak i uczestników. Indywidualne podejście do Klienta i projektowanego wydarzenia, dedykowane rozwiązania oraz doświadczony i kreatywny zespół są kluczowe dla sukcesu każdego projektu.

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w organizacji eventów i marketingu. Doskonale znamy i rozumiemy potrzeby firm z różnych branż, dlatego zawsze proponujemy spersonalizowane rozwiązania.

 

Z niecierpliwością czekamy na Wasze briefy i możliwość współpracy.

 

 

 

Masz pytania?

02

CO ROBIMY?

 

VEMBRE EVENST to połączenie doświadczenia i profesjonalizmu w organizacji różnorodnych wydarzeń i imprez. Każdy projekt rozpoczynamy od gruntownej analizy zadań, opracowania dedykowanej koncepcji i implementacji rozwiązań produkcyjnych, które tworzą idealne imprezy.

Specjalizujemy się w organizacji zarówno dużych, jak i małych wydarzeń dla firm, takich jak konferencje, fora i eventy korporacyjne. Nasza oferta obejmuje również imprezy integracyjne, takie jak spotkania teambuildingowe oraz luksusowe spotkania relacyjne. Zapewniamy kompleksową obsługę eventową dla firm.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w dziedzinie marketingu organizujemy premiery produktów i usług, niezależnie od branży, w której działają (luksusowe produkty, technologia, media i wiele innych). VEMBRE EVENTS to także realizacja projektów dla branż modowej i beauty, takich jak profesjonalne pokazy i prezentacje produktów.

Jako agencja eventowa jesteśmy również idealnym partnerem do organizacji gal i jubileuszy. Nasz kreatywny zespół idealnie zaprojektuje te istotne dla Klienta wydarzenia. Z przyjemnością przygotowujemy i przeprowadzamy również inne specjalne imprezy, zarówno kameralne, jak i masowe pikniki oraz imprezy rodzinne.

03

KIM JESTEŚMY

 

Nasz zespół kreatywny i producencki doskonale radzi sobie z najbardziej skomplikowanymi zadaniami związanymi z planowaniem, organizacją i realizacją imprez, a także skutecznymi strategiami marketingowymi. Eksperci z agencji VEMBRE EVENTS to producenci, managerowie i eventowcy, którzy cieszą się uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Masz pytania?

02

OFERTA

Realizujemy wydarzenia dla wielu naszych partnerów na terenie kraju i za granicą, takie jak:

  • gale i bankiety
  • imprezy tematyczne
  • spektakle eventowe
  • wielkie otwarcia
  • eventy marketingowe
  • wydarzenia w hotelach
  • konferencje
  • pikniki i koncerty
  • imprezy integracyjne i wydarzenia wewnętrzne

Zawsze kreujemy unikalne rozwiązania, za których wdrożenie odpowiedzialni są nasi specjaliści wykorzystujący profesjonalne zaplecze.

Zapraszamy do wspólnych realizacji.

05

EGZEKUCJA

 

Określenie sytuacji wyjściowej, wyznaczenie celów i opracowanie strategii to nie wszystko – równie ważna jest konsekwencja w realizacji, czyli… egzekucja! Działania z influencerami czy prowadzenie TikToka musi być przede wszystkim systematyczne!

 

Nasz zespół zajmie się nie tylko tworzeniem materiałów odpowiadających na aktualne trendy czy algorytmy TikToka, jak również moderacją, obserwowaniem rynku, rekomendacją działań i… szybką reakcją na oczekiwania obserwatorów!

Wysyłka kreatywna do Influencerów? Kampania komunikacyjna z wykorzystaniem ich kanałów? Dobierzemy najbardziej odpowiadającym Twoim celom, oraz zajmiemy się całym procesem wraz z podsumowaniem wyników.

 

Masz pytania?