Share

Events

01

Auta zabytkowe

 

Mercedes – Benz W111

Sześciocylindrowa klasa S z 1965 roku została wyprodukowana tylko w liczbie 330 tysięcy egzemplarzy. Nasze auto posiada miano kolekcjonerskiego, potwierdzone opinią rzeczoznawcy. Skórzane, karmelowe wnętrze, wykończenie w drewnie i mnogość chromowanych elementów podkreśla luksusowy charakter klasy S. W owym czasie stawiano już duży nacisk na zwiększenie bezpieczeństwa, dlatego też Mercedes 220SE był tzw. samochodem z bezpiecznym nadwoziem skonstruowanym przez inżyniera Bélę Barényiego, chociaż nie miał jeszcze pasów bezpieczeństwa.

Galeria

 

 

Mercedes – Benz W115

Czterocylindrowa klasa E z 1973 roku – to prawdziwy Mercedes na wskroś i do dna. Odrobinę konserwatywny, stateczny i wytrzymały. Kiedyś przemierzał miasta i miasteczka, a czasem przemykał po ekranie telewizora. Oficjalny styl sprawił, że auto „rozjechało się” po świecie pełniąc służbę dyplomatyczną. Woziło ambasadorów i attache jak świat długi i szeroki. Połączenie granatowej karoserii i kremowego, skórzanego wnętrza, pełna elegancji linia i wytrzymałość – to Mercedes w najlepszym tego słowa znaczeniu! Nic nie działa na wyobraźnię tak, jak przejażdżka zabytkowym autem z 1973 roku.

Galeria

 

 

Masz pytania?

04

Prosecco Van

Naszym celem jest, by winę za dobrą zabawę przy kieliszku wina (lub nie tylko ;)) poniósł nasz Van. Jeśli nie lubicie wina, ale podoba Wam się nasz pojazd w stylu vintage – nic straconego, alternatywnych trunków mamy sporo!

Jeśli natomiast chcecie w pełni skorzystać z naszego pomysłu na Vembre Van to bardzo się ucieszymy i proponujemy wynajem wraz z niezbędnym osprzętem. Tego typu osprzet pozwala na serwowanie wina i/lub piwa w odpowiedniej temperaturze wprost z nalewaka. Skoro Van już jest – warto zadbać również o obsługę, która swoim uśmiechem i osobowością sprawia, że kieliszki będą szybko znikać.

Nasz pojazd posiada napęd elektryczny, dzięki czemu możemy wjechać na każdą salę weselną.

 

 

Masz pytania?

03

ALKO & FOTO PRZYCZEPA

 

W ten wyjątkowy dzień oferujemy wynajęcie kultowej przyczepy Niewiadów N126. W środku znajduje się miejsce na wykonanie pamiątkowych zdjęć w stylu Fotobudki, które później można wkleić do specjalnie personalizowanej Księgi Gości.

Na zewnątrz zaś na gości czekają nalewaki z piwem, winem, prosecco lub lemoniadą w stylu Drink Baru. Nasza Niewiadówka posiada 2 nalewaki, przez co możliwe jest zróżnicowanie napojów. Dodatkowo, w Strefie Chill przed naszą przyczepą czekają klimatyczne dekoracje, miejsca do odpoczynku oraz ledowe napisy.  Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z opcjami wynajęcia w zróżnicowanych pakietach.

 

Masz pytania?

 

04

Dekoracje przestrzeni Eventowej

Scenografia eventowa okazuje się nie tyle tłem, co elementem spajającym wszystkie składowe wydarzenia w jedną spójną całość. Chociaż towarzyszy jej całe techniczne zaplecze, jak kilometry kabli czy multimedia, to sedno tkwi tu w odpowiednio stworzonej aurze. Udane dekoracje eventowe to połączenie miejsca, optymalnego rozmieszczenia komponentów, a także atmosfery oddającej wybrany jako motyw przewodni temat.

Oprócz gotowych scenografii tematycznych i dekoracji na przyjęcia, mamy także propozycję wypożyczenia ich elementów. Dlaczego nie skomponować własnej aranżacji? Nasi Klienci często stanowią dla nas inspirację, podsuwają ciekawe pomysły, które my wdrażamy tworząc nowy projekt.

 

 

Masz pytania?

05

Fotografia

 

Fotografia eventowa

Jeśli organizujesz koncert, konferencję, galę lub inne wydarzenie i potrzebny ci profesjonalny fotograf na event – wykonamy kompleksową obsługę fotograficzną każdego wydarzenia.

 

Konferencje prasowe

Fotografia prasowa, informacyjna i marketingowa. Fotografia konferencji dokumentuje wydarzenia w sposób obiektywny lub emocjonalny. Stylistyka zależy od potrzeb i oczekiwań klienta.

 

Eventy firmowe

Profesjonalna fotografia eventowa: Warszawa i reszta kraju. Jesteśmy przygotowani merytorycznie i technicznie do obsługi nawet największych imprez.

 

Fotoreportaże z gali

Dynamiczne zdjęcia eventowe z podniosłych uroczystości. Chwytamy najciekawsze chwile i opowiadamy historie poprzez obraz. Fotoreportaż dla firm, organizacji i instytucji publicznych.

 

Masz pytania?