Share

Events

01

Wedding Planning

 

Certyfikowany Wedding & Events Planner

 

Wspieramy Pary Młode w realizacji marzeń dotyczących ich ślubu!

Rozumiemy doskonale, że czas z bliskimi jest na wagę złota. Właśnie dlatego oferujemy wsparcie w organizacji ślubu, które pozwala Wam zaoszczędzić czas i mieć go więcej dla Waszych bliskich. Wszystkim parom, które zgłaszają się do nas z pytaniem o ofertę/ współpracę otwarcie mówimy, że nie płacą za nasz czas, ale przede wszystkim za swój – wolny czas, który mogą przeznaczyć na inne aktywności.

Zdajemy sobie również sprawę, że ilość aspektów organizacyjnych i technicznych może przytłaczać Pary Młode. W związku z tym oferujemy pomoc przy ułożeniu planu uroczystości, współpracy z usługodawcami i koordynacji dnia ślubu. Naszą przewagą i dużą zaletą jest szerokie portfolio usług, które wykonujemy samodzielnie – bez konieczności zatrudniania podwykonawców. Pakietujemy oferty tak, aby były jak najbardziej atrakcyjne cenowo i konkurencyjne. Z zachowaniem najwyższej jakości.

 

*Posiadamy szkolenia i certyfikaty rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Wedding Plannerów.

02

Mercedes Benz W111

 

Sześciocylindrowa klasa S z 1965 roku została wyprodukowana tylko w liczbie 330 tysięcy egzemplarzy. Nasze auto posiada miano kolekcjonerskiego, potwierdzone opinią rzeczoznawcy. Skórzane, karmelowe wnętrze, wykończenie w drewnie i mnogość chromowanych elementów podkreśla luksusowy charakter klasy S. W owym czasie stawiano już duży nacisk na zwiększenie bezpieczeństwa, dlatego też Mercedes 220SE był tzw. samochodem z bezpiecznym nadwoziem skonstruowanym przez inżyniera Bélę Barényiego, chociaż nie miał jeszcze pasów bezpieczeństwa.

 

Galeria

03

MERCEDES BENZ W115

 

Czterocylindrowa klasa E z 1973 roku – to prawdziwy Mercedes na wskroś i do dna. Odrobinę konserwatywny, stateczny i wytrzymały. Kiedyś przemierzał miasta i miasteczka, a czasem przemykał po ekranie telewizora.

Oficjalny styl sprawił, że auto „rozjechało się” po świecie pełniąc służbę dyplomatyczną. Woziło ambasadorów i attache jak świat długi i szeroki. Połączenie granatowej karoserii i kremowego, skórzanego wnętrza, pełna elegancji linia i wytrzymałość – to Mercedes w najlepszym tego słowa znaczeniu! Nic nie działa na wyobraźnię tak, jak przejażdżka zabytkowym autem z 1973 roku.

04

ALKO & FOTO PRZYCZEPA

 

W ten wyjątkowy dzień oferujemy wynajęcie kultowej przyczepy Niewiadów N126. W środku znajduje się miejsce na wykonanie pamiątkowych zdjęć w stylu Fotobudki, które później można wkleić do specjalnie personalizowanej Księgi Gości.

Na zewnątrz zaś na gości czekają nalewaki z piwem, winem, prosecco lub lemoniadą w stylu Drink Baru. Nasza Niewiadówka posiada 2 nalewaki, przez co możliwe jest zróżnicowanie napojów. Dodatkowo, w Strefie Chill przed naszą przyczepą czekają klimatyczne dekoracje, miejsca do odpoczynku oraz ledowe napisy.  Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z opcjami wynajęcia w zróżnicowanych pakietach.