Share

Events

01

Wynajem aut

 

Mercedes – Benz W111

Sześciocylindrowa klasa S z 1965 roku została wyprodukowana tylko w liczbie 330 tysięcy egzemplarzy. Nasze auto posiada miano kolekcjonerskiego, potwierdzone opinią rzeczoznawcy. Skórzane, karmelowe wnętrze, wykończenie w drewnie i mnogość chromowanych elementów podkreśla luksusowy charakter klasy S. W owym czasie stawiano już duży nacisk na zwiększenie bezpieczeństwa, dlatego też Mercedes 220SE był tzw. samochodem z bezpiecznym nadwoziem skonstruowanym przez inżyniera Bélę Barényiego, chociaż nie miał jeszcze pasów bezpieczeństwa.

Galeria

 

 

Mercedes – Benz W115

Czterocylindrowa klasa E z 1973 roku – to prawdziwy Mercedes na wskroś i do dna. Odrobinę konserwatywny, stateczny i wytrzymały. Kiedyś przemierzał miasta i miasteczka, a czasem przemykał po ekranie telewizora. Oficjalny styl sprawił, że auto „rozjechało się” po świecie pełniąc służbę dyplomatyczną. Woziło ambasadorów i attache jak świat długi i szeroki. Połączenie granatowej karoserii i kremowego, skórzanego wnętrza, pełna elegancji linia i wytrzymałość – to Mercedes w najlepszym tego słowa znaczeniu! Nic nie działa na wyobraźnię tak, jak przejażdżka zabytkowym autem z 1973 roku.

Galeria

 

 

BMW 5

Synonim sportowej limuzyny biznesowej. Już na pierwszy rzut oka pokazuje sportowy styl, który wyraża się przede wszystkim w dynamicznej sylwetce i minimalistycznej stylistyce. Wyraziste powierzchnie i precyzyjne kontury nadają eleganckiej karoserii nowoczesny, techniczny wygląd. Szlachetne i funkcjonalne wnętrze uzupełnia innowacyjny charakter samochodu o innowacyjne technologie i sportowe wyposażenie.

Galeria

 

 

Mercedes

CDN.

Galeria

Masz pytania?

 

02

HOSTESSY

Nasze hostessy mają przyjemną aparycję i doskonale znają się na swojej pracy. Specjalizujemy się w obsłudze wszelkich targów, konferencji, kongresów, akcji promocyjnych i i innych eventów marketingowych. W naszej ofercie mamy animatorki, promotorki, hostów, modelki, fotomodelki. Nie zapominajmy jednak o doświadczeniu w sprzedaży i obsłudze eventów.  Ale nasi pracownicy to nie tylko piękne twarze. To profesjonaliści, którzy łatwo nawiązują kontakty i skutecznie realizują cele marketingowe. Dlatego pracujemy dla wiodących firm w swoich branżach: od motoryzacyjnej, poprzez spożywczą, aż do telewizyjnej.

Hostessy z naszej firmy odznaczają się nie tylko piękną urodą i elegancką postawą – są profesjonalne, komunikatywne, a także szybko się uczą, by zawsze móc udzielić przechodniom podstawowych informacji o danym stoisku lub konkretnym produkcie. Skupiamy się na potrzebach naszych klientów i dobieramy odpowiedni zespół. Opowiedz nam kogo potrzebujesz i wybierz osoby które przyczynią się do sukcesu Twojego eventu.

03

DRINK BAR

 

Wynajmij Drink Bar

Każdy marzy o tym aby jego impreza była wyjątkowa, wyróżniająca się od innych. Takie marzenie zdecydowanie spełni nasz Oryginalny Drink Bar. Nasze usługi to nie tylko wykonanie zadania, ale przede wszystkim rewelacyjna atmosfera przy barze oraz serwowanie koktajli i zadowolenie kubków smakowych Państwa gości! Możliwość skorzystania z usług profesjonalnego barmana, to z pewnością wybicie się z utartych standardów.

 

Pokaz barmański

To widowiskowe przygotowywanie koktajli, w połączeniu z niesamowitymi umiejętnościami barmana, który przy użyciu butelek, shakerów oraz różnego rodzaju sprzętu barmańskiego potrafi zaprezentować zaskakujące i efektowne show. Nasz zespół składa się z doświadczonych barmanów, wyposażonych w profesjonalny sprzęt, oraz mobilny drink bar. Każdego klienta i imprezę traktujemy indywidualnie. Służymy fachową radą w doborze drinków i koktajli do menu. Używane przez nas najwyższej jakości składniki oraz bardzo konkurencyjna cena gwarantują najlepszą ofertę na rynku! Pyszne i bajecznie ozdobione drinki są fantastycznym dodatkiem do każdej imprezy. Dzięki nim możesz zachwycić swoich gości.

 

Barmani

Szukasz niecodziennych atrakcji na Twoją imprezę? Chcesz, aby goście na długo zapamiętali Twoją imprezę? Chcesz, aby Twoi goście bawili się nie tylko przy tradycyjnej dobrze znanej czystej, ale mieli okazję spróbować koktajli z całego świata? Zakres usługi, menu drinków są do ustalenia indywidualnie – zależy nam na tym, aby była ona przygotowana i dostosowana do Twoich możliwości, a zarazem była unikatowa i niepowtarzalna.

 

Masz pytania?

 

04

Dekoracje przestrzeni Eventowej

Scenografia eventowa okazuje się nie tyle tłem, co elementem spajającym wszystkie składowe wydarzenia w jedną spójną całość. Chociaż towarzyszy jej całe techniczne zaplecze, jak kilometry kabli czy multimedia, to sedno tkwi tu w odpowiednio stworzonej aurze. Udane dekoracje eventowe to połączenie miejsca, optymalnego rozmieszczenia komponentów, a także atmosfery oddającej wybrany jako motyw przewodni temat.

Oprócz gotowych scenografii tematycznych i dekoracji na przyjęcia, mamy także propozycję wypożyczenia ich elementów. Dlaczego nie skomponować własnej aranżacji? Nasi Klienci często stanowią dla nas inspirację, podsuwają ciekawe pomysły, które my wdrażamy tworząc nowy projekt.

05

Fotografia

 

Fotografia eventowa

Jeśli organizujesz koncert, konferencję, galę lub inne wydarzenie i potrzebny ci profesjonalny fotograf na event – wykonamy kompleksową obsługę fotograficzną każdego wydarzenia.

 

Konferencje prasowe

Fotografia prasowa, informacyjna i marketingowa. Fotografia konferencji dokumentuje wydarzenia w sposób obiektywny lub emocjonalny. Stylistyka zależy od potrzeb i oczekiwań klienta.

 

Eventy firmowe

Profesjonalna fotografia eventowa: Warszawa i reszta kraju. Jesteśmy przygotowani merytorycznie i technicznie do obsługi nawet największych imprez.

 

Fotoreportaże z gali

Dynamiczne zdjęcia eventowe z podniosłych uroczystości. Chwytamy najciekawsze chwile i opowiadamy historie poprzez obraz. Fotoreportaż dla firm, organizacji i instytucji publicznych.

 

Masz pytania?