Share

Events

01

Wedding Planning

 

Certyfikowany Wedding & Events Planner

 

Wspieramy Pary Młode w realizacji marzeń dotyczących ich ślubu!

Rozumiemy doskonale, że czas z bliskimi jest na wagę złota. Właśnie dlatego oferujemy wsparcie w organizacji ślubu, które pozwala Wam zaoszczędzić czas i mieć go więcej dla Waszych bliskich. Wszystkim parom, które zgłaszają się do nas z pytaniem o ofertę/ współpracę otwarcie mówimy, że nie płacą za nasz czas, ale przede wszystkim za swój – wolny czas, który mogą przeznaczyć na inne aktywności.

Zdajemy sobie również sprawę, że ilość aspektów organizacyjnych i technicznych może przytłaczać Pary Młode. W związku z tym oferujemy pomoc przy ułożeniu planu uroczystości, współpracy z usługodawcami i koordynacji dnia ślubu. Naszą przewagą i dużą zaletą jest szerokie portfolio usług, które wykonujemy samodzielnie – bez konieczności zatrudniania podwykonawców. Pakietujemy oferty tak, aby były jak najbardziej atrakcyjne cenowo i konkurencyjne. Z zachowaniem najwyższej jakości.

 

*Posiadamy szkolenia i certyfikaty rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Wedding Plannerów.

02

Auta zabytkowe

 

Mercedes – Benz W111

 

Sześciocylindrowa klasa S z 1965 roku została wyprodukowana tylko w liczbie 330 tysięcy egzemplarzy. Nasze auto posiada miano kolekcjonerskiego, potwierdzone opinią rzeczoznawcy. Skórzane, karmelowe wnętrze, wykończenie w drewnie i mnogość chromowanych elementów podkreśla luksusowy charakter klasy S. W owym czasie stawiano już duży nacisk na zwiększenie bezpieczeństwa, dlatego też Mercedes 220SE był tzw. samochodem z bezpiecznym nadwoziem skonstruowanym przez inżyniera Bélę Barényiego, chociaż nie miał jeszcze pasów bezpieczeństwa.

 

Galeria

 

 

Mercedes – Benz W115

 

Czterocylindrowa klasa E z 1973 roku – to prawdziwy Mercedes na wskroś i do dna. Odrobinę konserwatywny, stateczny i wytrzymały. Kiedyś przemierzał miasta i miasteczka, a czasem przemykał po ekranie telewizora. Oficjalny styl sprawił, że auto „rozjechało się” po świecie pełniąc służbę dyplomatyczną. Woziło ambasadorów i attache jak świat długi i szeroki. Połączenie granatowej karoserii i kremowego, skórzanego wnętrza, pełna elegancji linia i wytrzymałość – to Mercedes w najlepszym tego słowa znaczeniu! Nic nie działa na wyobraźnię tak, jak przejażdżka zabytkowym autem z 1973 roku.

 

Galeria

03

ALKO & FOTO PRZYCZEPA

 

 

W ten wyjątkowy dzień oferujemy wynajęcie kultowej przyczepy Niewiadów N126. W środku znajduje się miejsce na wykonanie pamiątkowych zdjęć w stylu Fotobudki, które później można wkleić do specjalnie personalizowanej Księgi Gości.

Na zewnątrz zaś na gości czekają nalewaki z piwem, winem, prosecco lub lemoniadą w stylu Drink Baru. Nasza Niewiadówka posiada 2 nalewaki, przez co możliwe jest zróżnicowanie napojów. Dodatkowo, w Strefie Chill przed naszą przyczepą czekają klimatyczne dekoracje, miejsca do odpoczynku oraz ledowe napisy.  Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z opcjami wynajęcia w zróżnicowanych pakietach.

 

Wybierz Pakiet

04

USŁUGI FLORYSTKI

 

 

Scenografia eventowa okazuje się nie tyle tłem, co elementem spajającym wszystkie składowe wydarzenia w jedną spójną całość. Chociaż towarzyszy jej całe techniczne zaplecze, jak kilometry wstążek czy setki odcieni i kolorów najróżniejszych kwiatów, to sedno tkwi tu w odpowiednio stworzonej aurze. Udane dekoracje eventowe to połączenie miejsca, optymalnego rozmieszczenia komponentów, a także atmosfery oddającej wybrany jako motyw przewodni temat.

Oprócz gotowych scenografii tematycznych i dekoracji na przyjęcia, mamy także propozycję wypożyczenia ich elementów. Dlaczego nie skomponować własnej aranżacji? Nasi Klienci często stanowią dla nas inspirację, podsuwają ciekawe pomysły, które my wdrażamy tworząc nowy projekt.

Poza procesem powstawania i ofertowania motywu, kolorów, elementów przewodnich – wyróżnia nas samodzielność w tworzeniu przestrzeni – nie zatrudniamy podwykonawców, sami dostarczamy kwiaty, dekoracje, by następnie wyczarowywać z nich magię. Jest to dodatkowy element wpływający na konkurencyjność ceny, ale przede wszystkim – do ostatniego momentu samodzielnie panujemy nad tym, co dzieję się podczas organizacji. Nie polegamy na dodatkowych, zbędnych podmiotach pomocniczych.